Програма на Bulgaria Sports & Wellness Show 2020

 RE:ACTIVE – Откритият семинар

 

 

КОГАКАКВО
11:00 - 11:30
Откриване

11:30 - 12:30
Експертите съветват: как да планираме тренировъчния си режим, за да бъде максимално ефективен? (панелна дискусия)

12:30 - 13:00Биохакове за по-добри постижения с... (лекция)


Надя Петрова
Нутриционист


13:00 - 13:30Експертите съветват: спортна психика и мотивация (лекция)

13:30 - 14:30Обедна пауза

14:30 - 15:00Демонстрация по силов многобой с... (стронгмен)


Мариян Димитров
Стронгмен
15:00 - 15:30Разговори за успеха: да срещнеш...


Лазар Радков
Фитнес


15:30 - 16:00Идеи за начинаещи: как да започнем с тренировките?

16:00 - 16:30За оксидативния стрес (лекция)


Д-р Радослав Тошков

16:30 - 17:15Уелнес и уелнес туризъм: краткотрайна мода или устойчива тенденция? (панелна дискусия)

17:15 - 17:30Пауза

17:30 - 18:15Уелнес и уелнес туризъм: краткотрайна мода или устойчива тенденция? (панелна дискусия)

КОГАКАКВО

10:00 - 10:30Енергизираща Зумба сутрин с...


Даво Гарсия
Зумба


10:30 - 11:00Открита тренировка за гръб с...


Иван Майсторов
Силов трибой, бодибилдинг


11:00 - 11:30Открита тренировка с...


Динко Желязков
Бодибилдинг


11:30 - 12:30Здравословно и спортно хранене, хранителни режими (панелна дискусия)


Марина Декова
Фитнес треньор




Даниел Славов
Фитнес инструктор
12:30 - 13:00Разговори за успеха: когато бягането не е само бягане


Краси Георгиев
Ултрамаратон


13:00 - 13:30Разговори за успеха: да срещнеш...


Любомир Ганев
Волейбол


13:30 - 14:30Обедна пауза

14:30 - 15:00Открита тренировка за коремна преса и глутеус с...


Ралица Кашинова
Бодибилдинг


15:00 - 16:00Разговори за успеха: да срещнеш...


Енчо Керязов
Акробатика
16:00 - 16:30Разговори за успеха: да срещнеш...


Пламена Димова
Муай Тай, бокс, кикбокс


16:30 - 17:00Разговори за успеха: да срещнеш...


Владимир Вълев
Кикбокс, Муай Тай


17:00 - 17:30Въведение в граплинга с...


Кристиян Попов
Граплинг


17:30 - 18:00Разговори за успеха: да срещнеш...


Камен Георгиев
ММА


КОГАКАКВО

10:00 - 10:30Сутрешен BURN фитнес с ...


Калин Петков
Фитнес


10:30 - 11:00Разговори за успеха: да срещнеш...


Мария Гроздева
Спортна стрелба


11:00 - 11:30Открита тренировка по мобилност с...


Инес Субашка
Фитнес


11:30 - 12:00Открита тренировка за глутеус и крака с...


Йоана Жилкова
Бодибилдинг


12:00 - 12:30Разговори за успеха: да се гмурнеш в дълбоки води с...


Ина Димитрова
Водолазно гмуркане


12:30 - 13:00Разговори за успеха: да срещнеш...


Мария Митева
Ултрамаратон


13:00 - 13:30Здравословно хранене и спорт: да срещнеш...


Биляна Йотовска
Бодибилдинг


13:30 - 14:30Обедна пауза

14:30 - 15:00Разговори за успеха: да срещнеш...


Веселин Овчаров
Парапланеризъм


Уточнение: В програмата е възможно да настъпят промени.